Nie diétovať, ale jesť vyvážene. Nie cvičiť, ale trénovať. Nie len prežívať, ale žiť.

Makovo-višňová torta

Túto tortičku dostala moja sestrička k narodeninám, a tak som sa pochválila touto foto na Instagrame. Čo som však nečakala, vznikol viacnásobný záujem o recept, a keď už ho mám spisovať, tak som ho spísala rovno sem pre Vás všetkých aj "neinstagramových" :)

Tortička je chuťovo lahodná, bez múky a s tvarohom, no nutričné hodnoty som radšej nepočítala, keďže bolo nemožné dať si z nej len malý kúsoček.. :)

Korpus

Rýchly fit pohár

 

Maškrtenie nemusí byť vždy nezdravé a príprava nemusí trvať večne. Tento pohár si pripravíte jednoducho a najlepšie ešte Overnight.

 

Pôvodný recept je skutočne diétny, no kto má rád sladké (a môže) tak dosladiť domácim medíkom, alebo brezovým cukrom, či bez-kalorickou stéviou. :)

 

2 deluxe fit poháre

Krém:

  • 1/2 balenia nízkotučného tvarohu
  • 1 ks Selský jogurt
  • 1 zrelý banán
  • 1 KL mandľovej arómy

 

Stredná vrstva:

Pre pokročilých: Sledujete si svoje kalórie už dlhšie, máte vyvážený jedálniček a nechudnete?

Existuje viacero rozložení makroživín v rámci kalorického príjmu a ak ste už skúšali nejakú kombináciu, chvíľkovo zabrala, ale postava sa nevyvíjala ideálnym smerom, mali by ste skúsiť niečo zmeniť.

Toto nastavenie, ktoré v praxi často využívam aj ja moje klientky a dosahujeme s ním ideálne výsledky je určené práve ľudom, ktoré vykonávajú nielen posilňovanie, ale i aerobnú aktivitu viac krát do týždňa a chcú mať vyrysované telo bez prílišnej straty svalovej hmoty.