Nadýchaný TVAROHOVÝ koláč, jedlá bez múky, krehký fazuľový brownie, domáca granola, jedlá bez lepku, bez pridaného cukru, alebo kokosový CHEESECAKE s bielou čokoládou, FIT dezert.. všetky tieto fit recepty môžu tvoriť Váš jedálniček na chudnutie. Pre odpoveď na otázku ako schudnúť, či ako nabrať SVALY, prečítajte E-book Jedlá z ktorých sa nepriberá. Zdravé fit jedlá nielen zasýtia, ale prinášajú aj potrebné MAKROŽIVINY. Správny pomer - bielkoviny, sacharidy, tuky označujeme macrofriendly. Viac než 100 fit receptov + návod AKO SI VYTVORIŤ JEDÁLNIČEK nájdete v KNIHE Fit apetít. Používame ovsené vločky, maslo, vajíčka, JOGURT, čučoriedky, sušené ovocie, ZDRAVÉ TUKY, banán, arašidové maslo, MOZZARELLA, kuracie prsia, CELOZRNNÁ MÚKA, bravčová panenka, tvaroh, POMARANČ, kokos, jablko, ZEMIAKY, chilli, škorica.. Vytvorte si svoj PLÁN NA CVIČENIE. Nájdite rovnováhu. UČTE SA disciplíne. Buďte šťastný.

Najnovšie recepty

Najnovšie články z blogu

Zoznámte sa s Alenkou

 

Alenka je certifikovaná Osobná fitness trénerka pôsobiaca v Košiciach.

Je developerom projektu Fitacademy.sk a na svojej stránke na Facebooku radí mnohým ľuďom, ako harmonizovať stravovanie jednoduchým spôsobom.

Je blogerkou zdravých verzií jedál a na jej stránkach nájdete recepty bez múky, pridaného cukru, či s proteínom, či vylepšené "klasiky"z bežne dostupných surovín, ale vždy s podmienkou - nutrične vyvážené.

Jej trénerská prax začala v roku 2010 a prioritne sa venuje osobným tréningom a poradenstvu. Alenka má desiatky spokojných klientov aj pre jej individualistický prístup a široký nadhľad v oblasti cvikov i stravovacích princípov. Pozri: Referencie

Alenka s klientmi často konzultuje stravovanie, pretože to najčastejšie stojí za progresom postavy a snaží sa, aby klient pochopil stravovaniu natoľko, aby si vedel sám vytvoriť stravovací režim, jedol čo mu chutí a zároveň chudol tuk a naberal svalovú hmotu.

Dôraz na stravu sa odzrkadlil aj v knižnej podobe, keď roku 2016 vyšla jej tlačená prvotina Fit apetít, ktorú nájdete v kníhkupectvách a aj TU.

                                           

 

alenka