fit apetit kniha alenka jackova

FIT APETÍT - viac než 100 fit receptov

 

Môžeš byť fit, aj keď máš apetít.

Fit apetít je názov jedinečnej kuchárskej knihy, ktorú napísala úspešná trénerka a foodblogerka Alena Jacková. Jedinečnosť kuchárky nie je len delikátnych fitness receptoch, ale i v samotnej osobnej skúsenosti autorky, ktorá pomocou zmeny stravovania schudla 11 kíl, a to bez držania striktných diét, či dokonca s (takmer) klasickou slovenskou kuchyňou.

Alenka prináša chutné a najmä ľahké variácie jedál, pri ktorých používa suroviny bežne dostupné v obchodoch, ale i vylepšené „klasiky“ s pridaným množstvom bielkovín a vlákniny. Nie je to len bežná kuchárka, ale naozajstná pomôcka pre každého, kto chce zmeniť svoju postavu a zlepšiť svoje zdravie dlhodobo.

Autorka nie je zástancom žiadnej z radikálnych diét, práve naopak – ukazuje, ako sa dá vyvážene vyskladať tanier a pritom regulovať svoju hmotnosť, alebo budovať svaly. Označenia o obsahu laktózy, či pšeničnej múky, sú veľkou pomôckou pre alergikov. Každý recept obsahuje informáciu o počte kalórií, ale aj bielkovín, sacharidov, tukov a vlákniny.

Knihu nájdete aj v    logá


DARČEK E-book zdarma!

e-book zdarma

Pri objednaní knihy Fit apetít cez tento web, Vám po jej prevziatí zašleme na mail ešte aj E-book "Zdravo & chutne aj cez sviatky", ktorý obsahuje zdravé sladkosti, ale aj hlavné jedlá, či silvestrovské chuťovky a to úplne ZADARMO. Stačí si objednať  knihu Fit apetít na tejto stránke a pri objednávke zadať svoj e-mail. 

 

 

 
 

 

10.50 €
14.99 €
cena s DPH
poštovné ZADARMO
ISBN: 978-80-972480-0-0
jogurtová torta

Jogurtová torta

Oslava je tu za pár dní a keďže sme schopné pekárky, tak si trúfneme na vlastnoručne urobenú tortu. Ale s blížiacim sa termínom ubúda času na rôzne krémy, zložité zdobenia. Práve v tejto chvíli je tu tento vďačný recept na ľahkú jogurtovú tortu, s čerstvým ovocím a priam pavučinkovo-jemnou špaldovou piškótou. Jej ľahkosť poteší v lete, nadýchaná piškóta nesklame ani v zime. :)

viac v knihe
kokosovo-čokoládová ovsená kaša

Kokosovo-čokoládová kaša

Pozná to snáď každý z nás – noc bola prikrátka a zrazu je tu čas vyraziť z domu do práce. Vynecháme jedno z hlavných jedál (napríklad raňajky) a môžeme si sami odpovedať, prečo počas nočných chúťok neostane v chladničke „kameň na kameni“. Áno osevné kaše, tých tu už bolo. Plné sacharidov a málo výživné? Nie, nie – táto je iná. :) Plná bielkovín, čokolády a v podstate všetkého, čo milujem. A je pripravená neskutočne rýchlo!

Jemné vločky premiešame s kakaom a škoricou. Zalejeme ich dostatočným množstvom horúcej vody.

viac v knihe
Ryžové rezance s kuracím mäsom

Ryžové rezance s mäskom teriyaky

Poznáte ten pocit, keď idete okolo reštaurácie, vôňa s práve podávaného jedla vám pošteklí chuťové bunky, ale Vy už z princípu nepovažujete to jedlo za zdravé? Ale prečo, by jedlo dokonalej chuti a neodolateľnej vône nemohlo byť aj pre Vás?! Lebo z neho priberiete? Lebo sa vyhádžete? Lebo Vás „zaleje“? :) Tento recept je asi môj najobľúbenejší, lebo vyvracia akékoľvek predsudky o tom, že zdravá a diétna strava musí byť nechutná... Práve naopak! Toto jedlo je pre mňa gurmánskym aj estetickým zážitkom a verím, že tak to bude aj u Vás. :)

viac v knihe