Nie diétovať, ale jesť vyvážene. Nie cvičiť, ale trénovať. Nie len prežívať, ale žiť.

Čo povedali o Alenke ostatní ?

Máte nadváhu no bojíte sa ísť do posilky, hanba, strach, stres. Napadne vám zohnať trénera, nech vám ukáže ako cvičiť, nech sa nedokaličíte. Bojíte sa, či bude tréner okej, či vám neprikáže jesť len rybu na vode a brokolicu. No na tréningu nájdete usmiatu, vysoko profesionálnu, vždy ochotnú poradiť a pomôcť- Alenku ? Ali mi zmenila život, jej pohľad na výživu a cvičenie sa stal aj mojím a vďaka nej som si vypracovala postavu, po ktorej som vždy túžila, no nevedela som ako na to. Úprimne nemám jediné zlé slovo, Ali vždy všetko vysvetlí, ukáže, tréningy mení a prispôsobuje, poradí so stravou, pridá dobrý recept a nejaké tie vychytávky. Keď chcete začať cvičiť, no posilky sa bojíte ako som sa bála ja, Alenka je ten správny človek pre vás štart k lepšiemu a krajšiemu JA ?

Paťka

 

Paťka
Paťka Adamčíková
FB: Paťka Adamčíková

Ali poznám asi od septembra 2015 kedy som ju vyhľadala a zároveň s ňou začala cvičiť a cvičím s ňou dodnes ? . Na začiatku cvičenia som mala okolo 65 kg a dnes mam okolo 58 kg a mínus niekoľko centimetrov z každej časti dole ? čo sa veeľmi teším. Ma profesionálny a motivačný prístup. Vie poradiť čo sa týka jedálnička a cvičenia.. Určite s Ňou budem aj naďalej pokračovať. Teším sa na každé cvičenie s ňou ?

15.7.2016 - váha 58 kg

Maťa

 

 

 


 

Aktualizácia 10.8.2017: Váha 54 kg  - smerovanie k naberaniu svalovej hmoty

Maťa

Martinka osobné tréningy
Martina Gorejová
Facebook: Martina Gorejová

Alenka bola tou, ktorá pri mne stála pri mojich začiatkoch. Keď som mala 25, lekár mi povedal, že by som nemala cvičiť, keďže som mala bolesti v kolene. Prvé, čo som spravila bolo, že som našla kontakt na Alenku, zašla do posilky a pozisťovala si, čo môžem so svojim problémom robiť, pretože som bola príliš mladá na to, aby som sa športu vzdala, resp. ani nezačala. Naučila ma základy a pomáhala mi tak, aby som cvičila správne, prekonávala svoje limity a hlavne sa cítila vo svojej koži lepšie. Upravili sme stravu na zdravšiu verziu a ustúpili aj zdravotné ťažkosti. Nebyť Alenky, sama nezačnem. Spätne som jej veľmi vďačná. Vie čo s ľuďmi robí, pretože svoju prácu berie aj ako svoje poslanie.

 

Poznámka: Lydka, sa časom začala venovať fitness-u aj na súťažnej úrovni viď foto :) Viac na jej FB profile - Lee Dee

 

Lydia klient košice fitness
Lýdia Hančariková
Facebook: Lee Dee

Ako trénerku môžem Alenku len odporúčať, každému kto ma od začiatku problém naštartovať svoje telo a myseľ na pravidelne cvičenie a osvojenie si stravovacích návykov. Stále prichádzala s niečím novým ako dosiahnuť lepšie výsledky a týmto spôsobila, že posilňovňu tak ako som neznášala, začala som ju zbožňovať len vďaka Ali Jackovej. Vedela mi vysvetliť rozloženie a prácu svalov pri každej zdvihnutej činke, alebo pri cvičení s vlastnou váhou. To všetko spôsobilo , že aj počas tehotenstva kde som pribrala 30 kg (viď foto), moje telo to s ľahkosťou zvládlo a vďaka cvičeniu som sa rýchlo vrátila na svoju pôvodnú Váhu..

.. Je toho veľa, čo by som mohla popísať okolo Ali Jackovej, ale každému ju odporučím a verím, že každý si urobí len a len pozitívny názor... odporučam všetkými desiatimi

Gabika cvičenie v tehotenstve košice
Gabriela Hajdučaková
Facebook: Gabriela Hajducakova

Nebola som začiatočníčka, no moje tréningy už boli trošku nudné a taktiež som nevedela ako cvičiť čo najefektívnejšie. Alenka mi na tréningoch ukázala presne to čo som od nej chcela. Poctivo sa pripravila na naše tréningy a môj tréningový plán pripravila na základe všetkých mojich estetických i zdravotných požiadaviek. Nehľadala som trénerku na dlhodobo len na to, aby som obohatila svoje tréningy a naučila sa niečo nové. Trénovali sme spolu pár mesiacov, ale sledovala som Alenku veľa krát, keď trénovala iné klientky, lebo som cvičila v tej istej posilňovni ako ona pracuje. Ku každej jednej klientke má individuálny prístup, vysvetlí cvik, pomôže s ním.


Počas tréningov sa vám naozaj venuje, nepatrí k tým trénerkám, ktoré si vás ledva všímajú a hrajú sa s telefónom, aby si skrátili čas s vami. Alenka vám počas tréningov venuje maximálne svoju pozornosť, preberá s vami stravu a doplnky ku cvičeniu, váš životný štýl a podobne.


Čo sa týka stravy, Alenka mi poradila veľmi veľa dobrých tipov za ktoré som vďačná. Pri príprave jedálničkov pre klientky je poctivá a snaží sa každej jednej urobiť stravovací plán "na mieru", okrem receptov ponúka svojim klientkám rady čo s čím môžete kombinovať, ako a kedy, takže nemusíte jesť len tie konkrétne recepty, ktoré vám ponúkne ako príklad. Jej kniha Fit apetít je skvelým pomocníkom v kuchyni a tak sa nemusíte sa báť toho, že vo vašom jedálničku bude len mäso, ryža a zelenina ? .


Tréningy s Alenkou vám určite dajú niečo do života, naučí vás základy posilňovania a stravovania, chápať súvislostí medzi tým a využívať ich vo váš prospech, lebo okrem toho, že vám cvik ukáže, vysvetlí vám ako to funguje a prečo a strava je väčšina úspechu. Ak ste naozaj odhodlaný zmeniť svoj životný štýl, tak Alenka vám ponúkne dobrý základ na to, ako sa stravovať rozmanito, chutne, ale s rozumom ? Som jej vďačná za všetko, čo ma naučila ?

Pripájam aj fotky z tréningov s Ali :)

Lucia Klobusnikova
Lucia Klobusnikova
Klobusnikova1@atlas.sk

S Alenkou som začala trénovať pred 2 rokmi. Žiadnych Osobných trénerovi som do tej doby ešte nekontaktovala. No teraz som naozaj rada že som natrafila práve na Alenku. S Ali sa mi cvičilo naozaj veľmi dobre. Páčilo sa mi ako sa tomu rozumie. Vidno že to berie profesionalne. Stále sa snaží ľudí motivovať a dotiahnuť veci až do konca. Všetko mi popri cvičení stále vysvetlila ako to ma vyzerať. Je veľmi príjemná a Hlavne ako som už spomenula veľmi dôležité je , že vie ľudí MOTIVOVAŤ. Vedela mi vysvetlit prácu svalov, a tak isto poradiť so stravou. S Alí boli tréningy vždy intenzívne a po hodine som si stále mohla povedať že som pre to urobila maximum. Určite každý vie že tréner nemôže tréning odtrénovat za druhého. Takze veľmi záleží aj od vášho prístupu k tréningom. Alí je veľmi milá takze hodiny s ňou boli veľmi prijemne. Myslím si že cvičenie berie naozaj profesionalne. ? Jej pracovitá žiacka.

 

Miška Hroncová
Miška Hroncová
FB: Miška Hroncová

Ali ma široký prehľad o cvikoch, technike cvičenia o najnovších spôsoboch cvičenia. Tak isto má veľmi široký záber čo sa týka stravy, správnej výživy o počte jednotlivých zložkách potravín a ich kombinácii. Vie zostaviť program ktorý je "šitý každému na mieru". Ja osobne s ňou cvičím už tri a pol roka. Do posilňovne som prišiel s nadváhou cca 10 kg (na začiatku cvičenia som mal 94 KG a teraz mám 80 kg ) a spolu s Ali sme to odstránili a spevnili celú postavu. Neustále ma motivuje k lepším výsledkom a k vyšším váham s ktorými cvičíme. Dokáže nastaviť techniku tak aby som cítil svalstvo a nie bolesť. Cvičenie s Ali jednoznačne odporúčam.

Michal spokojný klient
Michal Miklík
0914 703 315

S osobnou trénerkou Ali Jackovou trénujem už od marca 2016 3x týždenne. Ali má vynikajúci motivujúci prístup, vďaka čomu sa na tréningy vždy veľmi teším. Jednotlivé cviky si podľa potreby precvičenia danej svalovej partie obmieňame, takže žiadna nuda nehrozí Je ochotná kedykoľvek prekonzultovať aj stravovanie, poskytnúť cenné rady, či podeliť sa o recepty z jej kuchyne. Ali Vám pomôže vytvarovať postavičku, ale aj nasmerovať k zdravému životnému štýlu. Vďaka nej sa mi oboje darí

 

Janka spokojná zákazníčka
Janka Sedláková
jana0915@gmail.com

Dobrý deň, volám sa Valéria a pred cca 2 rokmi som si hľadala prvý krát osobnú trénerku, na odporúčanie mojich známych som sa ozvala Alenke. Od prvej chvíle sa mi zapáčila. Bola profesionálna, milá a zhovorčivá. Po cvičení som sa stále dobre cítila aj keď so svalovkou...no to patri k tomu. Alenka sa rozumie aj do stravy a taktiež je profesionálna trénerka. Prechádzala so mnou cele telo a už po pár týždnoch som sa cítila lepšie. S jej pomocou som zmenila aj stravovanie a kila išli dole. Bola som veľmi spokojná. Každému, kto chce niečo pre seba urobiť, odporúčam trénerku Alenku Určite, ak budem chcieť do budúcna začať znova cvičiť s trénerkou, tak si vyberiem Alenku
 

Valéria spokojná zákazníčka
Valéria Kentošová
FB: Valéria Kentošová Kolesárová